Blog

Vsakovací jímka aneb voda musí pryč

22.3.2023

Chystáte se vybudovat vsakovací jímku u svého domu nebo chalupy? Její zhotovení je nezbytné, pokud u pozemku nemáte zavedenou kanalizaci, kterou by mohla voda odtékat. Co vše vás čeká a nemine předtím, než se budete moci pustit do její stavby?

Více

Výstavba inženýrských sítí

15.2.2023

Rozhodli jste se, že chcete bydlet ve svém? Pokud plánujete, že si koupíte pozemek, otázka inženýrských sítí bude tématem číslo jedna. Má nebo nemá váš vybraný pozemek již hotové inženýrské sítě? Pokud nemá, výstavba inženýrských sítí bude na vás.

Více

Vodovodní a kanalizační přípojka

19.1.2023

Chystáte se stavět, pozemek už máte, ale potřebujete zřídit vodovodní a kanalizační přípojku? Není nic jednoduššího než se obrátit na naši firmu. Vše vykopeme a připojíme za vás.

Více

Terénní úpravy na pozemku

13.12.2022

Právě jste dostavěli svůj rodinný dům a uvnitř dotváříte ten pravý domov? Venku to ale vypadá jako na tankodromu? Zajistíme kompletní terénní úpravy na vašem pozemku, tak abyste mohli bydlet, pracovat či odpočívat a kolem domu měli krásné prostředí. Ať už jde o rodinné domy, úřady, sídla firem či jiné objekty, zařídíme vše od A do Z.

Více

Protlaky pod komunikacemi

10.11.2022

Připojujete svůj dům na veřejnou síť nebo zkrátka potřebujete projít pod komunikací, aniž byste ji přerušili? Pomůžeme Vám. Provádíme protlaky pod komunikací pro snadné vedení inženýrských sítí. Zajišťujeme tak průchod vody, plynu či elektřiny napříč danou komunikací bez nutnosti přerušení jejího povrchu a omezení či zastavení provozu.

Více

Zemní práce Chlumec nad Cidlinou

18.10.2022

Vaša stavba frčí jako "po másle" a právě chystáte připojení veškerých sítí? Ale kdo to provede? Pokud jste z Chlumce nad Cidlinou či širokého okolí, pak jste zde správně. Zajistíme pro vás jakékoliv zemní práce. Vysvětlíme, připravíme, realizujeme, ať už jste rodina, firma nebo instituce.

Více
1